לילה טוב היא ברכה פשוטה שכל אדם מברך את משפחתו ומכריו בכל יום. אצלנו באיכות ונועם בשינה, ברכת לילה טוב היא נר לרגלינו, אנו עמלים מבוקר עד ערב כדי שלכם יהיה לילה טוב, כדי שלכם יהיה בוקר טוב אחרי שינה עמוקה וטובה.

 

איכות ונועם בשינה מתמחה בייצור מזרנים אורתופדיים כבר למעלה מ 30 שנה. במשך השנים צברנו ידע נרחב בתחום השינה, ובעזרת הטכנולוגיות החדשות ביותר והחומרים הטובים ביותר בתחום אנו מייצרים את מיטב המזרנים האורתופדיים בארץ לחברות מובילות וכן לקהל הפרטי הרחב.

 

בעזרת מומחי שינה, אורתופדים ובעלי מקצוע פיתחנו שיטה ייחודית המאפשרת התאמה אישית של המזרן ויצירת סביבה מושלמת לשינה בריאה.

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את המזרן שיעניק לכם לילות של שינה איכותית חסרת פשרות.

בחירת מזרון

לכל אחד יש סדר עדיפויות משלו רוב בני האדם משקיעים שעות ושורפים את זמנם בעיצוב תכולת הבית או עיצוב המטבח וכשזה מגיע למזרן מגיעים מתרשמים שוכבים שניה בחנות מזמינים בזריזות והולכים הביתה בתחושה שמצאו את המזרן הטוב ביותר בלי לדעת אם אכן המזרן מתאים לבעיות הגב שלהם למשקל שלהם ולתנוחות השינה בהם הם רגילים לישון. במילים אחרות מחליטים לפי המחיר ,ואז מגיעים הביתה ישנים על המזרן למשך כמה לילות ומגלים שהמזרן הנוח שהיה בחנות כבר לא כל כך נוח ושוב באים ומחזירים לחנות ומתחילים הכל מהתחלה

ככה לא בוחרים מזרן…

בחירת המזרן היא אינדיוידואלית עבור כל אחד. לכל אדם יש הרגשת נוחות שונה מהשני .בחירת המזרן צריכה להתבצע רק בחברה מקצועית וצוות מקצועי שיודע להתאים מזרן באופן מיקצועי.לכן במפעלנו איכות ונועם בשינה תמצאו צוות מקצועי ואמין שילווה אתכם מתחילת המסע ועד לסופו שבו יגיע הלקוח לשביעות רצון וכמו כן יקבל הלקוח את המזרן ל 30 לילות ניסיון שבו יוכח לו שבאמת עשה את הבחירה הנכונה .הצוות המקצועי של איכות ונועם בשינה יתאים לכם מזרן על פי מכלול נתונים כמו ,משקל ,תנוחות שינה ,דרגות קושי וכמובן אכפתיות רבה.