לכל אחד יש סדר עדיפויות משלו רוב בני האדם משקיעים שעות ושורפים את זמנם בעיצוב תכולת הבית או עיצוב המטבח וכשזה מגיע למזרן מגיעים מתרשמים שוכבים שניה בחנות מזמינים בזריזות והולכים הביתה בתחושה שמצאו את המזרן הטוב ביותר בלי לדעת אם אכן המזרן מתאים לבעיות הגב שלהם למשקל שלהם ולתנוחות השינה בהם הם רגילים לישון. במילים אחרות מחליטים לפי המחיר ,ואז מגיעים הביתה ישנים על המזרן למשך כמה לילות ומגלים שהמזרן הנוח שהיה בחנות כבר לא כל כך נוח ושוב באים ומחזירים לחנות ומתחילים הכל מהתחלה…

ככה לא בוחרים מזרן!

בחירת המזרן היא אינדיוידואלית עבור כל אחד. לכל אדם יש הרגשת נוחות שונה מהשני .בחירת המזרן צריכה להתבצע רק בחברה מקצועית וצוות מקצועי שיודע להתאים מזרן באופן מיקצועי.לכן במפעלנו איכות ונועם בשינה  תמצאו צוות מקצועי ואמין שילווה אתכם מתחילת המסע ועד לסופו שבו יגיע הלקוח לשביעות רצון וכמו כן יקבל הלקוח את המזרן ל 30 לילות ניסיון שבו יוכח לו שבאמת עשה את הבחירה הנכונה .הצוות המקצועי של  איכות ונועם בשינה  יתאים לכם מזרן על פי מכלול נתונים כמו ,משקל ,תנוחות שינה ,דרגות קושי וכמובן אכפתיות רבה.

לא רק לפנים המזרן יש חשיבות אלא גם לבד שעוטף אותו ושומר עליו.

אמנם אנו מצפים את המזרן בסדין, ויחד עם זאת יש חשיבות לבד שעוטף אותו כפי שנראה להלן:

סוגי בדים נפוצים:

 • בד ז'קארד– בד סינטטי הדומה לסטן ולפוליאסטר. חשוב לציין כי מי שסובל מהזעת יתר או הזעת לילה, לא מומלץ לו לישון על מזרון שמצופה בבד זה.
 • בד בשילוב כותנה היפו אלרגני נושם- , מקל על הנוטים להזיע בקלות. בד כותנה מגיע בכמה דרגות של צפיפות, כאשר הצפיפות המומלצת והאיכותית ביותר היא צפיפות 400 גר'. צפיפות זו שומרת על המזרן לאורך זמן ומקנה לו מגע נעים ורך.

בד קשמיר -בד משולב משי וכותנה יוקרתי ורך מאוד למגע ,אוורירי ונושם מקל בהזעת יתר ומונע ריחות.

מזרון ויסקו אלסטי, הוא אחד מהמזרונים המפורסמים והפופולאריים ביותר ברחבי העולם ומוצעים למכירה ברחבי העולם כולו. הפיתוח האמריקאי והתכונות הרבות שהוכנסו לתוכו כדי להבטיח את נוחות השינה בחלל, מביאות את המזרון הזה לדרגה של מזרון על של ממש. יחד עם זאת,  כפי שלכל מוצר ישנם יתרונות חשוב מאוד לתת את הדעת גם לנושא החסרונות.

במקרים רבים, מוצר או פריט ייחשב לאיכותי וכדאי, אולם יש להבין את הסובייקטיביות המשמעותיות של המושגים "נוחות" ו"איכות". אי לכך ובהתאם לזאת לצבור ידע קודם אודות המשתנים של המוצר, במקרה זה, מזרון ויסקו אלסטי והתועלות שלו בהתייחס למקרים ולצרכים השונים.

מדוע כן ולמי כן:

 • מתאים את עצמו למבנה ומנח הגוף של כל אחד מבני הזוג.

מזרון ויסקו אלסטי, מיוצר בטכנולוגיה מפותחת אשר תפקידה להעניק לנו התאמה לשינה ולמהלך השינה. בעת השכיבה המזרון "מקבל", את צורת הגוף שלנו, תוך כמה דקות בודדות ומתאים את עצמו למבנה הגוף, הגב ועמוד השדרה. הדרך הטובה ביותר לבדוק מזרון ויסקו אלסטי היא פשוט לשכב עליו ולראות כמה מהר הוא מסתגל אליכם, כמה מהר אתם מסתגלים אליו ולאחר מכן, כמה מהר הספוג חוזר לצורתו המקורית.

ניסוי זה יראה לכם עד כמה המזרון יציב וראוי לתמוך בכם במהלך שנת לילה של רצופה ולהראות לכם שגם אם אתם ישנים על אותה מיטה החלקים המבודדים של המזרון נועדו כדי לתמוך באזורים השונים בהם אתם ישנים ללא כל קשר לצד השני של הפרטנר.

 • אם יש לכם בעיות וכאבים בעמוד השדרה, הצוואר והגב.

מזרון ויסקו אלסטי נבדק ונמצא כאחד המזרונים העמידים ביותר. הלחץ והמחסור בחמצן וכוח הכבידה בחלל מדמים באופן מדויק את כבדות הגוף והלחץ שהוא מפעיל על המזרון. מזרון הויסקו מיועד לתמוך בצוואר ובעמוד השדרה. במהלך שנת הלילה הגוף שלנו רפוי והופך לכבד יותר, מפעיל לחץ על המזרון הרבה יותר מאשר במהלך מנוחה או תנומה קלה, מזרון הויסקו מעניקה תמיכה יעילה ושמירה על הצוואר וחוליות הגב במצבים של שינה רציפה.

מזרון עם קפיצים מבודדים כשמו כן הוא, מזרון בו כל קפיץ וקפיץ מורכב באופן פרטני, בשונה ממזרוני הקפיצים הישנים שהיו מורכבים ממערכת קפיצים מלאה. היתרון העיקרי של מזרון הקפיצים המבודד בא לידי ביטוי ביכולת שלו למנוע כל תחושה של תזוזה מהצד השני של המיטה ויותר מכך, משמר שינה יציבה ללא התחושה המוכרת של הקפיצים בגב בכל שינוי של תנוחה. יתרה מכך, מזרוני הקפיצים החדשים ידועים כמזרונים המובילים בתחום האורטופדיה ומיוצרים במגוון רחב של אפשרויות רכות או קשיות על פי מידת רצונו ונוחותו של הלקוח.

כיצד תורם מזרון עם קפיצים מבודדים לבעלי משקל עודף?

מזרון קפיצים מבודדים ידוע כתומך בבעלי משקל גוף עודף כתוצאה מההתייחסות והתמכה שהם מעניקים לכל חלק בגוף ולא רק לגב והצוואר.לקפיץ המבודד יכולת התנגדות גדולה מאוד למשקל הגוף ובכך הוא מתאים את עצמו גם למשקל עודף.

לטקס הוא גומי שמופק מעץ הקוייצ'וק. לטקס הוא למעשה גומי טבעי.

מזרוני לטקס- איך זה מרגיש?

המרקם של הלטקס הוא רך, נעים וספוגי. אין ספק: מזרון עם לטקס הוא מזרן מפנק, כך שגם מזרון אורטופדי קשיח אשר מוסיפים לו לטקס, הופך למזרון מפנק.

מזרון לטקס- מה מיוחד בו?

מעבר לגמישות החומר ולתפקידו להוסיף גמישות ורכות למזרן, לטקס הוא חומר אנטיספטי שמונע התפתחות בקטריאלית לאורך זמן. עובדה זו מקבלת משנה תוקף במקרים של אנשים בעלי רגישות גבוהה או אלרגיה לקרדיט האבק.

מה תורם לטקס בייצור מזרנים?

הלטקס מעניק תמיכה למרכזי כובד בגוף שלנו, ובכך יש ביכולתו למנוע או למזער אי נוחות, כאבים, לחץ או תחושת נימול.

מזרוני לטקס- איך זה מרגיש?

ראשית, מזרונים זה עניין של טעם והעדפה אישית. יש מי שמעדיף לישון על מזרן קשה ויש מי שמעדיף לישון על מזרון רך. מעבר להעדפה האישית של כל לקוח, מי שמעדיף מזרון רך ייהנה ממנו מאוד. לקוחות המעדיפים לישון על הצד- מזרן לטקס עשוי להתאים להם. בנוסף, מי שישן במיטה מתכווננת- מומלץ לו לרכוש מזרן לטקס היות והלטקס גורם למזרן להיות גמיש ובעל יכולת התאמה גבוהה למנגנון החשמלי של המיטה.

ויסקו אלסטי הוא חומר בעל מרקם גמיש ואלסטי. הוא רך ואוורירי. ויסקו אלסטי פותח ע"י מדענים מנ.א.ס.א ומשמש כמרכיב חשוב בייצור מזרנים איכותיים ואורטופדיים.

מה בין נ.א.ס.א. לייצור מזרונים?

לויסקו אלסטי יש יכולת לקלוט את חום הגוף שנפלט למזרן, ובעקבות הממצאים האלה הוא מפזר את משקל הגוף על פני המזרן בצורה הטובה ביותר, ומחלק את הלחץ שהגוף שלנו מייצר בצורה אופטימלית. במילים אחרות, ניתן לייחס לויסקו אלסטי תכונה של "יכולת לזכור". הוא זוכר את הגוף שלנו, ולכן חומר זה נקרא גם memory foam ("קצף זוכר").

ואיך זה עובד הלכה למעשה בתוך מזרן איכות?

כאשר אנו שוכבים על מזרון ויסקו, בהתאם למבנה הגוף שלנו ולמשקל שלנו נוצרים "חללים" על פני המזרן. הויסקו אלסטי חודר לכל הקערות והקיעורים שמשקל הגוף ותנוחת השכיבה שלנו מייצרים, ומפזר את משקל הגוף שלנו בצורה מאוזנת על גבי המזרן. פיזור נכון של המשקל שלנו מביא להפחתת לחץ ממרכזי כובד בגוף שלנו, ובעקבותיו מניעת כאב או אי נוחות במקומות שונים בגוף כגון צידי הראש, הצוואר, השכמות , הגב והאגן (אלו מקומות בגוף בהם אנשים רבים חשים כאב או אי נוחות כתוצאה משילוב של מזרון לא מתאים + בעיות אורטופדיות).מזרונים שמכילים ויסקו אלסטי, יש ביכולתם לפזר נכון את משקל הגוף ואת הלחץ שהוא מייצר, ובתוך כך למנוע פצעי לחץ- פצעים שיכולים להיגרם כתוצאה משכיבה ממושכת.

איפה בתוך המזרן נמצא ויסקו אלסטי?

היות ותפקיד הויסקו אלסטי הוא לקלוט את חום הגוף שלנו ובעקבות מידע זה לחלק נכון את המשקל והלחץ של גופינו, הרי שויסקו אלסטי נמצא בתוך המזרן בחלק העליון שלו. מזרנים שיש להפכם מידי פעם- מייצרים אותם כך ששכבת ויסקו אלסטי תימצא גם בחלק התחתון של המזרן.

לשכבות ביצים בייצור מזרנים איכותיים יש תפקיד חשוב מאוד. שכבות הביצים, צורתן כשל תבניות קרטון לביצים.הן מובנות בתוך מזרון אורטופדי ותפקידן לתת תמיכה אופטימלית ומקסימלית לגוף. שכבות ביצים אלה מפזרות את משקל הגוף ואת הלחץ שהוא מפעיל על המזרן, כך שלא ייווצר מצב בו כל הלחץ או משקל הגוף מרוכז במקום אחד.

איך שכבת ביצים מפזרת לחץ?

אם תדמיינו קרטון ביצים, תוכלו לראות את ה"שפיצים" ואת השקעים. משקל הגוף שלנו מתפזר בצורה טובה יותר הודות ל"שפיצים" הללו, בשעה שללא שכבת הביצים המשקל של הגוף שלנו היה "נופל" ומתרכז במקום אחר- ויוצר שם כאב, לחץ, נימול או אי נוחות אחרת.

שכבות ביצים ופצעי לחץ:

פצעי לחץ נגרמים כתוצאה משכיבה ממושכת. היות ושכבות ביצים מפזרות את הלחץ ומשקל הגוף הרי שיש שיכולתן למנוע היווצרות של פצעים מסוג זה.גם לבעלי משקל עודף או בעיות גב מומלץ לרכוש מזרן אורטופדי עם שכבת ביצים, שכן במקרים של לקוחות אלה פיזור הלחץ ומשקל הגוף בצורה האופטימלית הוא בעל חשיבות יתרה.

מזרנים ללא קפיצים הם מזרונים שיש בהם שכבות של פולימרים או שכבות של פולימרים בשילוב ויסקו/לטקס שתפקידם לקבוע את דרגת הקושי או הרכות של המזרן שלכם. דרגות הקושי של המזרן נקבעות בהתאם לפולימרים שנמצאים בתוכו.

הטכנולוגיה של ייצור מזרני קפיצים השתכללה מאוד בשנים האחרונות.כיום מזרונים עם קפיצים הם מזרנים בעלי עמידות גבוהה יותר מאלו שיוצרו פעם.

קיימים שני סוגים של קפיצים:

קפיצים משולבים – קפיצים שמחוברים ביניהם ומהווים יחידה אחת. יחידה זו היא שמקנה למזרן את דרגת הקושי שלו.

קפיצים מבודדים – כל קפיץ "ארוז" בנפרד ואינו חלק מיחידה של קפיצים. עובי סליל המתכת ממנו עשויים הקפיצים, תהליך ייצור הקפיצים ומספרם- הם שקובעים את דרגת הקושי של המזרן. קפיצים מבודדים מסייעים במזעור טלטלות ותנועות שמייצר בן את בת הזוג שלנו תוך כדי שינה. נטרול תזוזות אלו כמובן מאפשר שינה איכותית ורצופה- בעיקר למי שרגיש להפרעות מסוג זה. 

מזרן עם קפיצים או בלי קפיצים הוא קודם כל עניין של העדפה אישית, שמשתנה מלקוח ללקוח.

חיי המדף של מזרנים עם קפיצים מבודדים גבוה יותר מחיי המדף של מזרנים עם קפיצים משולבים.אלו נתונים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים מזרן, היות וקניית מזרנים מתבצעת אחת לכמה שנים.

כמו כן, כאמור, כאשר מדובר במזרן זוגי- הקפיצים המבודדים ממזערים טלטלות בעקבות תזוזה של בן או בת הזוג, מה שבהחלט תורם לאיכות השינה שלנו.יש לקחת בחשבון כי דרגות הקושי של המזרן נקבעות בהתאם לפולימרים שנמצאים בתוכו. במובן זה, מזרונים עם קפיצים משולבים יכולים להיות בעלי דרגות קושי שונות.

יש לכם מיטה הדורשת מזרון בגדול שאינו סטנדרטי?

אין כל צורך לוותר על המיטה – אם אתם אוהבים אותה.

איכות ונועם בשינה מאפשרת לכם להזמין מזרון בהתאמה אישית בהתאם לגודל אותו אתם רוצים.ישנם לקוחות שברשותם מיטה בעלת צורה חריגה ולא שגרתית. מיטה שאינה מלבנית או מרובעת כמו רוב המיטות. לקוחות אלו זקוקים למזרן שיתאים לצורת המיטה.

איכות ונועם בשינה מייצרים מזרנים בהתאמה אישית לא רק כשמדובר בגדלים חריגים אלא גם בצורות לא שגרתיות או "לא קונבנציונאליות". למשל מיטות עגולות וכדומה. על אף שאנו מצפים את המזרן במצעים – יש לקוחות מעוניינים בצבע מזרון שונה מהמקובל (רוב המזרנים הם לבנים). לעיתים הלקוח מעוניין במזרן "אקלקטי" המשלב סוג בד, חומר מילוי וצבע בד שמחייבים ייצור אישי עבור.מזרנים בהתאמה אישית יכול לתאים גם ללקוחות שמעוניינים להוזיל עלויות ולא לוותר על חומר המילוי- החומר ממנו עשוי המזרן – אולם "להתפשר" על בד חיצוני איכותי פחות.

בסופו של דבר אנו מעוניינים להתאים לכל לקוח את המזרן הטוב ביותר עבורו, ובהתאם ליכולת המימון שלו.

התאמה רפואית – לקוחות הסובלים מבעיה אורתופדית ספציפית ומעוניינים להתאים מזרן אורתופדי בהתאמה אישית, בהתאם לאותה בעיה ספציפית, גובהם, משקלם ועוד.

ללקוחות בעלי משקל עודף מומלץ לישון על מזרון שיוצר בהתאמה אישית למידותיהם. מזרן בהתאמה אישית יאפשר להם איכות שינה, וימזער מהם קשיים או כאבים מיותרים בבקרים. זוהי גם ההמלצה הרפואית ללקוחות בעלי תת משקל. מזרון שמתואם למשקלם ויהיה עשוי מחומרים שיאפשרו להם שינה איכותית.

מזרנים בהתאמה אישית מסופקים ע"י  המפעל איכות ונועם בשינה תוך 21 ימי עסקים.

 • 30 לילות ניסיון החזר כספי – לילות הניסיון יתבצעו באריזה מקורית בלבד (לא להוריד ניילון)
  לאחר 30 לילות ניסיון אם הלקוח מעונין בהחזרת המזרון הובלת המזרון תחול על הלקוח (הלקוח יכול להחזיר עצמאית או לבקש מ- איכות ונועם בשינה הובלה בעלות של 199 ש"ח שישולם למוביל)
 • זמן אספקה של עד 14 ימי עסקים הינו למידות סטנדרטיות בלבד
  לכל מידה נוספת יתארך זמן האספקה ל עד 21 ימי עסקים
 • הובלה מעל לקומה 3 ללא מעלית תוספת של 35 שקלים לכל קומה שישולם ישירות למוביל
  בכל מקרה של צורך במנוף חיצוני החיוב יחול על הלקוח
 • הובלה מבאר שבע דרומה לאילת ,ערבה ,ויישובי ים המלח זמן אספקה עד 45 ימי עסקים
 • הובלה מחיפה צפונה יתכן עיכוב של עד 10 ימים
 • הובלה לקו הירוק תוספת של 100 שקלים ישירות למוביל
 • הובלה לאילת תוספת של 300 ש"ח ישירות למוביל